شرکت بازرگانی پاکاب فراور

ارائه کننده سیستم های تصفیه و ضدعفونی آب

نماینده انحصاری محصولات پیوریکام در ایران

 

شرکت پاک آب فرآور در سال 1381  با هدف تولید و تأمین مواد شیمیایی و تجهیزات تصفیه و بهسازی آب تأسیس گردید.در حال حاضر این شرکت به عنوان یکی از شرکت های شناخته شده و مطرح در زمینه تصفیه کن ها و یا آب شیرین کن های خانگی و مهندسی فرآیند آب با امکانات وسیع آزمایشگاهی و کارگاهی و کارشناسان فنی تأمین کننده نیاز صنایع مختلف کشور از جمله نفت، گاز، پتروشیمی، فولاد، کارخانجات تولید آب تصفیه خانه های آب و فاضلاب، نیروگا های برق و صنایع قند و شکر می باشد.

تلاش کارشناسان، ارتباط مستمر و عضویت در انجمن ها و مجامع علمی، پشتوانه علمی لازم را جهت راه اندازی خطوط تولید موجود به منظور ارتقاء کیفی محصولات و رعایت اصول ایمنی و محیط زیستس فراهم آورده است.

شرکت پاک آب فرآور با تمرکز بر اصول کیفیت، ایمنی وحفظ محیط زیست همواره سعی بر تأمین مطلوب نیاز مشتریان و ارتقاء سطح کیفی صنایع کشور دارد

 

 

.

 

 

 

بیش از 700 نوع ماده شیمیایی مضر در آب شناسایی شده است که عمدتا ناشی از ورود پساب های صنعتی و فاضلاب های شهری و نفوذ مواد شوینده و سموم آفات نباتی در آب های جاری و زیر زمینی می باشد.

آب سالم و گوارا آبی بدون طعم و بو می باشد ولی الزاما عدم وجود طعم و بو نشان دهنده آبی مطلوب نمی باشد .وجود ناخالصی هایی نظیر نیترات و آرسنیک اگر چه باعث تغییر طعم و بو نمی گردد ولی از خطرناک ترین عناصر موجود در آب می باشد .

 

در تاسيسات آب شهري از کلر به منظور ضدعفوني کردن آب استفاده مي شود .اگر چه اين ماده شيميايي از انتقال امراض به وسيله آب جلوگيري ميکند ولي کلر موجود در آب در مقابله با ارگانيسم هاي آلي ماده سمي به نام تري هالومتان ها را توليد مي کند که ماده سرطان زا مي باشد.

 تصفيه آب به روش اسمز معکوس يا همان RO که صرفا با استفاده از يک غشاء نيمه تراوا و بدون اضافه کردن مواد شيميايي صورت ميگيرد . بنا به توصيه سازمان جهاني بهداشت آب نظير NSF  موثرترين و کاربردي ترين روش براي تصفيه آب لوله کشي شهري و آب هاي سطحي و زير زميني و حتي آب دريا مي باشد.

 

 

 

 

 

 

HOME  |  ABOUT USPRODUCTS  |  ACCESSORIES SUPPORT  |  CONTACT US

copy right 2010 © عابرشاپ طراح و پشتیبان سایت اینترنتی Design Engines System : www.Aber Shop.com